Aktualnie znajdujesz się na:

Szkolenie pt. „Zawieranie i rozliczanie umów na realizację badań klinicznych – aspekty organizacyjne, prawne i podatkowe”

Zapraszamy na szkolenie on-line pt. Zawieranie i rozliczanie umów na realizację badań klinicznych – aspekty organizacyjne, prawne i podatkowe”, organizowane przez Agencję Badań Medycznych, które odbędzie się 22 lutego 2023 r., w godz. 10:00 – 12:00.

Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy na temat metod i opcji wyliczania wynagrodzeń w projektach ABM, praktycznego wymiaru prowadzenie projektów (w tym: rozliczania kosztów, metodologii organizacji procesów, dokumentacji i zasad konkurencyjności wydatków) oraz zaangażowania Głównego Badacza oraz Zespołu Badawczego w Niekomercyjnym Badaniu Klinicznym.

Prelegentami  niniejszego szkolenia będą Pani Katarzyna Bigosińska – Dyrektor Centrum Wsparcia Badań Klinicznych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Pan Piotr Jamrozik – Koordynator badań klinicznych w Centrum Wsparcia Badań Klinicznych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracji znajdują się na stronie internetowej:

https://abm.gov.pl/pl/aktualnosci/wydarzenia-1/67k69,Seminarium-pt-quotZawieranie-i-rozliczanie-umow-na-realizacje-badan-klinicznych-.html

 

Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy internetowej Zoom. Lista miejsc jest ograniczona – zapisy trwają do wyczerpania limitu uczestników.

Serdecznie zapraszamy!

Opcje strony

do góry