Aktualnie znajdujesz się na:

Prezes Agencji Badań Medycznych ogłasza nabór na stanowisko: specjalista/starszy specjalista ds. obsługi projektów naukowych w Agencji Badań Medycznych w Wydziale Zarządzania Projektami Niekomercyjnymi

33/ABM/2024

Agencja Badań Medycznych – siedziba: ul. Chmielna 69, 00-801 Warszawa

Wymiar etatu: pełny etat

Liczba etatów: 1

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa

ROLA W ZESPOLE:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie brała udział w procesach związanych za monitorowaniem realizacji projektów naukowo-badawczych.

KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

  • monitorowanie terminowości składania raportów przez realizatorów projektów finansowanych przez ABM, w tym w szczególności udział w weryfikowaniu postępów merytorycznych projektów (współpraca z ekspertami);
  • przekazywanie środków finansowych na rzecz realizatorów projektów oraz monitorowanie przepływów finansowych w ramach poszczególnych projektów, w tym rozliczanie zaliczek;
  • identyfikowanie oraz klasyfikowanie nieprawidłowości wykrytych podczas weryfikacji raportów z realizacji projektów oraz innych zadań, w tym zadań własnych realizowanych przez ABM;
  • udział w procesie weryfikacji projektów, umów o dofinansowanie, kontroli projektów oraz ewaluacji;
  • gromadzenie informacji o wynikach swojej pracy w dedykowanych systemach informatycznych Agencji Badań Medycznych;
  • prowadzenie szkoleń dla potencjalnych realizatorów i beneficjentów projektów.

WYMAGANIA NIEZBĘDNE:

  • wykształcenie wyższe (preferowane: ekonomia, finanse, administracja);
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe (w przypadku aplikowania na stanowisko specjalisty),
    3-letnie doświadczenie zawodowe (w przypadku aplikowania na stanowisko starszego specjalisty)
    w monitorowaniu lub realizacji programów i projektów badawczych z obszaru ochrony zdrowia;
  • znajomość przepisów o finansach publicznych oraz przepisów prawa podatkowego;
  • wiedza w zakresie funkcjonowania systemu ochrony zdrowia;
  • znajomość ustawy o Agencji Badań Medycznych;
  • wysokie umiejętności analityczne;
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz szybkiego reagowania na pojawiające się trudności, otwartość na wyzwania merytoryczne;
  • umiejętność biegłej obsługi komputera w środowisku Windows (Microsoft Word, Excel);
  • kreatywność, zaangażowanie i chęć rozwoju;
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole.

WYMAGANIA DODATKOWE:

  • znajomość zagadnień związanych z badaniami klinicznymi i dobrą praktyką kliniczną;
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • ukończone studia podyplomowe z zakresu badan klinicznych/lub aktualny certyfikat GCP;
  • znajomość zagadnień rejestracyjnych badań klinicznych;
  • doświadczenie w pracy z systemem Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją (EZD);

CO OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w szybko rozwijającej się organizacji publicznej o istotnym znaczeniu dla sektora biomedycznego w Polsce;
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczania;
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. „trzynastka”);
  • dofinasowanie do wypoczynku oraz do zakupu okularów korekcyjnych;
  • kafeterię benefitową;
  • karty Multisport;
  • kurs języka angielskiego;
  • elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • przyjazne warunki pracy i miła atmosfera pracy;
  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy.

WYMAGANE DOKUMENTY:

Życiorys podpisany podpisem kwalifikowalnym lub skan własnoręcznie podpisanego życiorysu prosimy o przesłanie w terminie do dnia 31.10.2024 r. na adres mailowy: rekrutacja@abm.gov.pl. W tytule wiadomości proszę wpisać „33/ABM/2024”

INNE INFORMACJE:

  • Oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane.
  • Życiorysy osób, które nie zostały wybrane na dane stanowisko w procesie rekrutacji, zostaną komisyjnie zniszczone.
  • Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agencja Badań Medycznych. Dane osobowe zawarte w aplikacji nadesłanej w odpowiedzi na opublikowane ogłoszenie o pracy będą przetwarzane w celach prowadzenia przez Administratora procesu rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie.

Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Pani/Pana danych osobowych dostępne są pod adresem: https://abm.gov.pl/pl/praca/przetwarzenie-danych-osobo/1249,Informacje-dotyczace-przetwarzania-danych-osobowych-w-rekrutacjach.html

W Agencji Badań Medycznych obowiązuje Regulamin zgłaszania naruszeń oraz podejmowania działań następczych w związku z tymi zgłoszeniami w Agencji Badań Medycznych, aktualna treść Regulaminu dostępna jest na stronie Agencji: https://abm.gov.pl/pl/wolnytekst/1274,Zglaszanie-naruszen.html

Opcje strony

do góry