Aktualnie znajdujesz się na:

Seminarium pt. „Badania kliniczne wyrobów medycznych”

W dniu 8 czerwca 2021 r. o godzinie 09.00 odbędzie się seminarium online pt. „Badania kliniczne wyrobów medycznych” organizowane przez Agencję Badań Medycznych.

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom wiedzy na temat regulacji dotyczących wyrobów medycznych, procesu rejestracji, uzyskania zgody oraz realizacji badań wyrobów medycznych.

Naszym prelegentem jest dr n. med. Przemysław Magielski, lekarz z wieloletnim doświadczeniem w planowaniu, monitorowaniu oraz zarządzaniu projektami od faz  wczesnych po badania porejestracyjne, współpracujący z działami R&D zarówno polskich  jak i międzynarodowych firm biotechnologicznych i farmaceutycznych.

Zachęcamy do udziału w seminarium głównie lekarzy, badaczy, członków zespołów badawczych oraz osoby zainteresowane prowadzeniem badań klinicznych wyrobów medycznych – pracowników ośrodków akademickich, uczelni, instytutów oraz szpitali.

 

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracji znajdują się na stronie internetowej https://abm.gov.pl/pl/aktualnosci/wydarzenia-i-szkolenia/18k16,quotBadania-kliniczne-wyrobow-medycznych-szkolenie-online.html

Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy internetowej Zoom. Lista miejsc jest ograniczona – zapisy trwają do wyczerpania limitu uczestników.

Opcje strony

do góry