Aktualnie znajdujesz się na:

Warsztaty pn. "System CITS - praca w systemie"

W ramach przygotowań do rozpoczęcia stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 536/2014 w sprawie badań klinicznych produktów leczniczych Agencja Badań Medycznych bierze udział w programie CTIS MASTER TRAINING PROGRAMME organizowanym przez Europejską Agencję Leków na podstawie idei szkolenia kaskadowego.

W dniu 9 czerwca 2021 r. o godzinie 11.00 odbędzie się już drugie spotkanie online w ramach programu CTIS MASTER TRAINING PROGRAMME  pt. "System CITS -  praca w systemie" organizowane przez Agencję Badań Medycznych.

Celem spotkania jest zapoznanie uczestników z systemem  CTIS (Clinical Trial Information System) oraz jego funkcjonalnościami  przed jego planowanym uruchomieniem.

Spotkanie dedykowane jest wyłącznie dla członków i pracowników Komisji Bioetycznych.  

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na naszej stronie internetowej:  https://abm.gov.pl/pl/aktualnosci/wydarzenia-i-szkolenia/17k15,quotSystem-CTIS-praca-w-systemiequot-szkolenie-online.html oraz do niezbędnej rejestracji.

Spotkanie będzie odbywać się za pośrednictwem platformy internetowej. Uczestnicy, którzy brali udział w pierwszym szkoleniu z cyklu pt.  „Wpływ Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 536/2014 w sprawie badań klinicznych produktów leczniczych stosowanych u ludzi na działalność Komisji Bioetycznej” zaproszenie do spotkania z linkiem dostaną automatycznie (nie jest wymagana rejestracja).

Liczba miejsc ograniczona, zapisy do wyczerpania się miejsc.

Zachęcamy do udziału!

Opcje strony

do góry