Aktualnie znajdujesz się na:

Zasady ubiegania się o dofinansowanie tworzenia i rozwoju CWBK - webinarium

Szanowni Państwo, 
 
w związku z ogłoszeniem konkursu na stworzenie i rozwój wyspecjalizowanych Centrów Wsparcie Badań Klinicznych (CWBK) zapraszamy Państwa do udziału w webinarium organizowanym przez Agencję Badań Medycznych. Webinarium będzie miało charakter informacyjny w zakresie założeń konkursu oraz przygotowania i składania wniosków. Jego celem będzie upowszechnienie wiedzy niezbędnej do ubiegania się o dofinansowanie projektów w zakresie infrastruktury, zasobów ludzkich oraz systemów jakościowych. 

Rejestracja na wydarzenie: https://abm.gov.pl/pl/aktualnosci/wydarzenia-i-szkolenia/11k9,Zasady-ubiegania-sie-o-dofinansowanie-tworzenia-i-rozwoju-CWBK-webinarium.html 
 

Udział w szkoleniu będzie możliwy wyłącznie po wcześniejszej rejestracji.  Prosimy o dokładne zapoznanie się z komunikatami wyświetalnymi w trakcie rejestracji oraz po jej wykonaniu. Dopiero otrzymanie maila z potwierdzeniem zapisu na dane szkolenie jest jednoznaczne z tym, że rejestracja przebiegła prawidłowo i znaleźli się Państwo na liście jego uczestników.

Opcje strony

do góry