Aktualnie znajdujesz się na:

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Konferencja "Post-COVID world. Chances and challenges for healthcare sector"

Fundacja Kulskich we współpracy z Agencją Badań Medycznych, ma zaszczyt zaprosić do udziału w konferencji „Post COVID World. Chances and Challenges for Healthcare Sector”, stanowiącej część cyklu “The Best Way to Predict the Future is to Create it”, która odbędzie się będzie 28 maja 2020 r. w godzinach 11:45-17:15 w technologii online.

Celem konferencji jest dyskusja na temat potencjału i możliwości współpracy na rzecz przeciwdziałania skutkom pandemii COVID-19. Konferencja podzielona jest na dwa bloki tematyczne związane z problematyką COVID-19.

  • Blok I będzie poświęcony zagrożeniom i szansom dla systemu ochrony zdrowia w Polsce oraz scenariuszowi dla sektora na najbliższe lata.
  • Blok II będzie poświęcony zagrożeniom z perspektywy globalnej, ze szczególnym uwzględnieniem Stanów Zjednoczonych i Europy Zachodniej.

W konferencji udział wezmą przedstawiciele instytucji publicznych – Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Rozwoju, Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji, Sejmu RP, eksperci medyczni i systemowi, międzynarodowi partnerzy Fundacji Kulskich a także przedstawiciele przemysłu farmaceutycznego.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, konieczne jest wypełnienie formularza rejestracyjnego. Formularz dostępny jest na stronie: https://forms.gle/j6b7KUWDAgJTT8Mt6

Konferencja będzie transmitowana na żywo za pośrednictwem portalu YouTube i dostępna na dedykowanej stronie internetowej. Widzowie będą mieli również możliwość zadawania pytań za pomocą formularza. 

Wydarzenie objęte jest patronatem honorowym Ministerstwa Zdrowia oraz Ministerstwa Rozwoju.

 

Opcje strony

do góry