Aktualnie znajdujesz się na:

Seminarium pt. "GCP – teoria w praktyce badań klinicznych"

W dniu 22 marca 2023 r. o godzinie 10.00 odbędzie się seminarium online pt. „GCP – teoria w praktyce badań klinicznych” organizowane przez Agencję Badań Medycznych w ramach cyklu szkoleniowego Akademii CWBK.

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom wiedzy na temat roli i obowiązków badacza i sponsora badania klinicznego, protokołu badania klinicznego, broszury badacza pod kątem GCP oraz zastosowaniu Dobrej Praktyki Klinicznej przy procedowaniu świadomej zgody.

Prelegentami podczas spotkania będą:

  • Lek. Łukasz Więch – Associate Director w firmie Synexus Polska Sp. z o. o.,
  • Lek. Aneta Sitarska Haber – Associate Director Clinical Operations w PPD; wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych (GCPpl),
  • Dr Beata Maciejewska – Prezes Zarządu i Dyrektor Operacyjny Scientia Research Institute Sp. z o.o.; członkini zarządu Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych w Polsce GCPpl,
  • Piotr Sawicki  – Kierownik Działu Badań Klinicznych w Centrum Medycznym CMP,

Zachęcamy do udziału w szczególności personel zatrudniony w Centrach Wsparcia Badań Klinicznych oraz osoby zainteresowane wskazaną tematyką, które na co dzień pracują w branży badań klinicznych. 

Dodatkowe informacje oraz formularz rejestracji znajdują się na stronie internetowej [Link]

 

Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy internetowej Zoom.

Liczba miejsc jest ograniczona – zapisy trwają do wyczerpania limitu uczestników.

Serdecznie zapraszamy!

 

Opcje strony

do góry