Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

p.o. Prezesa Agencji Badań Medycznych ogłasza nabór na stanowisko: Specjalista ds. badań klinicznych - rozstrzygnięty

nr 7/ABM/2020

Agencja Badań Medycznych siedziba: ul. Stanisława Moniuszki 1 A, 00-014 Warszawa

Wymiar etatu: pełny

Liczba etatów: 2

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa

ROLA W ZESPOLE:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie aktywności Centrum Rozwoju Badań Klinicznych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Identyfikowanie potrzeb szkoleniowych w zakresie badań klinicznych, pomoc w przygotowywaniu harmonogramu szkoleń oraz wyborze dostawców usług zewnętrznych, pozyskiwaniu źródeł ich finasowania ,nadzór realizacji szkoleń.
  • Pomoc w zapewnieniu ciągłego rozwoju toczących się projektów oraz inicjowanie nowych.
  • Pomoc w rozwoju współpracy międzynarodowej.
  • Wspieranie działalności innych wydziałów ABM w obszarze badań klinicznych.

WYMAGANIA NIEZBĘDNE:

  • Wykształcenie: wyższe.
  • Ukończone studia podyplomowe z zakresu metodologii badań klinicznych i/lub doświadczenie w pracy w obszarze badań klinicznych.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Umiejętność biegłej obsługi komputera w środowisku Windows (Microsoft Word, Excel).
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Umiejętność podejmowania decyzji.
  • Umiejętność samodzielnej pracy koncepcyjnej.
  • Komunikatywność.

WYMAGANIA DODATKOWE:

  • Doświadczenie w organizowaniu i  prowadzeniu szkoleń.
  • Doświadczenie w pracy w obszarze badań klinicznych zdobyte w przemyśle farmaceutycznym , CRO lub ośrodku badań klinicznych.

CO OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy.

WYMAGANE DOKUMENTY:

  • wypełniony i podpisany kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie do pobrania na stronie https://www.abm.gov.pl, dostępnym poniżej,
  • własnoręcznie podpisany życiorys kandydata własnoręcznie podpisany życiorys kandydata, który powinien zawierać następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego przez Agencję Badań Medycznych zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE.L.2016.119.1)”,
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych,
  • oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe (np.: świadectwa pracy, zaświadczenie o zatrudnieniu, a także okresy aktywności zawodowej wynikające z umów, do których stosuje się przepisy o zleceniu i innych umów cywilnoprawnych oraz o wykonywaniu działalności gospodarczej),

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów w terminie do dnia 31.01.2020 roku na adres: Agencja Badań Medycznych ul. Stanisława Moniuszki 1 A, 00-014 Warszawa z dopiskiem na kopercie: „Specjalista ds. badań klinicznych nr 7/ABM/2020”

INNE INFORMACJE:

  • Oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane (liczy się data wpływu do siedziby Agencji Badań Medycznych).
  • Oferty osób, które nie zostały wybrane na dane stanowisko w procesie rekrutacji, zostaną komisyjnie zniszczone.
  • Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

DANE OSOBOWE - KLAUZULA INFORMACYJNA

Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Administrator danych i kontakt do niego: Prezes Agencji Badań Medycznych, ul. Moniuszki 1A, 00-014 Warszawa
  • Cel przetwarzania danych: przeprowadzenie naboru na stanowisko Specjalisty ds. badań klinicznych
  • Okres przechowywania danych: czas niezbędny do przeprowadzenia naboru na stanowisko pracy. Aplikacje będą niszczone po upływie okresu niezbędnego do przeprowadzenia naboru
    na stanowisko pracy.
  • Uprawnienia:
    1. prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
    2. prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych;
    3. prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
    4. prawo do usunięcia danych osobowych;
      - żądanie realizacji tych praw należy przesłać w formie pisemnej na adres kontaktowy administratora danych, podany powyżej;
    5. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  • Podstawa prawna przetwarzania danych:
    1. art. 6 ust. 1 lit. b RODO;
    2. art. 221 Kodeksu pracy, ustawa z dnia 21 listopada 2008 r.
    3. art. 6 ust. 1 lit. c RODO;
    4. art. 6 ust. 1 lit. a RODO oraz art. 9 ust. 2 lit. a RODO.
  • Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy  (m.in. imię, nazwisko, dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia,)
    jest dobrowolne, jednak niezbędne, aby uczestniczyć w procesie naboru na stanowisko pracy.
  • Podanie innych danych w zakresie nieokreślonym przepisami prawa, zostanie potraktowane
    jako zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Wyrażenie zgody w tym przypadku jest dobrowolne, a zgodę tak wyrażoną można odwołać w dowolnym czasie.
  • Jeżeli podane dane będą obejmowały szczególne kategorie danych, o których mowa
    w art. 9 ust. 1 RODO, konieczna będzie wyraźna zgoda na ich przetwarzanie, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.
  • Inne informacje: podane dane nie będą podstawą do zautomatyzowanego podejmowania decyzji; nie będą też profilowane.

Opcje strony

do góry