Aktualnie znajdujesz się na:

Webinarium dot. konkursu na opracowanie polskiej terapii adoptywnej (CAR/CAR-T)

W związku z ogłoszeniem konkursu na opracowanie polskiej terapii adoptywnej (CAR/CAR-T) zapraszamy Państwa do udziału w webinarium organizowanym przez Agencję Badań Medycznych.

Webinarium będzie miało charakter informacyjny w zakresie założeń konkursu oraz przygotowania i składania wniosków.

Jego celem będzie upowszechnienie wiedzy niezbędnej do ubiegania się o dofinansowanie projektów w zakresie infrastruktury, zasobów ludzkich oraz systemów jakościowych.

Zakres tematyczny spotkania:

  • założenia merytoryczne programu terapii adoptywnych CAR/CAR-T,
  • kwestie formalno-prawne, m.in. skład konsorcjum, zasady składania wniosków, kryteria wyboru projektów wraz z podaniem ich znaczenia, instrukcja składania wniosków w systemie,
  • kwestie finansowe, m.in. zasady finansowania projektów, tworzenie budżetu.

Webinarium odbędzie się w terminie 20 sierpnia o godz. 11.00 za pośrednictwem platformy Zoom – udział w nim będzie możliwy wyłącznie po wcześniejszej rejestracji. Na adres mailowy podany w formularzu otrzymają Państwo link do spotkania.

Materiał zarejestrowany podczas webinarium zostanie udostępniony na stronie www oraz Facebooku Agencji Badań Medycznych (https://www.facebook.com/agencjabadanmedycznych/) w postaci linku.

Rejestracja na wydarzenie: 
https://abm.gov.pl/pl/aktualnosci/wydarzenia-i-szkolenia/4k3,Webinarium-dot-konkursu-na-opracowanie-polskiej-terapii-adoptywnej-CARCAR-T.html 

Opcje strony

do góry