Aktualnie znajdujesz się na:

Seminarium pt. „SOPy i Logi w badaniach klinicznych”

Zapraszamy Państwa do udziału w webinarium online pt. „SOPy i Logi w badaniach klinicznych” organizowanym przez Agencję Badań Medycznych.

Celem spotkania jest przybliżenie uczestnikom zagadnień Standardowych Procedur Operacyjnych (SOP) i Log, które stanowią nieodzowną część funkcjonowania ośrodka badań klinicznych. Tematy poruszone na spotkaniu będą dotyczyły głównych założeń, celowości wprowadzania i aspektów prawnych SOP wraz z przygotowaniem dokumentu i przykładami. Omówione zostaną również zasady prowadzenia i uzupełniania Log.

Spotkanie odbędzie się 19 października 2021 r. o godz.10:00 za pośrednictwem platformy Zoom – udział będzie możliwy wyłącznie po wcześniejszej rejestracji w systemie.

Prelegentami na spotkaniu będą Pani Agnieszka Stankiewicz oraz Pan Adam Węgorzewski z Centrum Wsparcia Badań Klinicznych Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Spotkanie dedykowane jest w szczególności lekarzom, badaczom, członkom zespołów badawczych oraz osobom zainteresowanym prowadzeniem badań klinicznych.

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracji znajdują się na stronie internetowej LINK

Liczba uczestników spotkania jest ograniczona – zapisy trwają do wyczerpania miejsc.

Serdecznie zapraszamy!

Opcje strony

do góry