Agencja Badań Medycznych

https://abm.gov.pl/pl/aktualnosci/969,Materialy-z-Webinarium-dotyczacego-Konkursu-na-Rozwoj-innowacyjnych-rozwiazan-te.html
2021-12-01, 05:18

Materiały z Webinarium dotyczącego Konkursu na „Rozwój innowacyjnych rozwiązań terapeutycznych z wykorzystaniem technologii RNA”

W dniu 26 maja 2021 r. odbyło się webinarium dla potencjalnych Wnioskodawców pn. „Zasady ubiegania się o dofinansowanie na komercyjne badania kliniczne w konkursie na rozwój innowacyjnych rozwiązań terapeutycznych z wykorzystaniem technologii RNA”. Podczas spotkania prelegenci omówili następujące zagadnienia związane z Konkursem:

  • Zasady udziału w konkursie na komercyjne badania kliniczne w konkursie na rozwój innowacyjnych rozwiązań terapeutycznych z wykorzystaniem technologii RNA.
  • Istotne aspekty dotyczące pomocy publicznej przy składaniu wniosków  o dofinansowanie.
  • Zasady budżetowania projektów.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami z webinarium. Prezentacje zostały zaktualizowane o zmiany wynikające z aktualizacji Regulaminu Konkursu na „Rozwój innowacyjnych rozwiązań terapeutycznych z wykorzystaniem technologii RNA”, dokonanej w dniu 2 czerwca 2021 r.

Opcje strony