Rozpoczynamy nabór kandydatów do II edycji szkoleń w ramach programu POWER

Szanowni Państwo,

Jednym z zadań Agencji Badań Medycznych jest zmiana rynku badań klinicznych w Polsce, gdzie oprócz finansowania projektów niekomercyjnych badań klinicznych istotną rolę odgrywają działania edukacyjne, które mają na celu podniesienie kompetencji i wiedzy z zakresu badań klinicznych wszystkich członków zespołów badawczych.

W dniu 6 grudnia 2020 r. skończyliśmy trzeci i jednocześnie ostatni weekend szkoleń w ramach I edycji szkoleń z zakresu metodologii badań klinicznych, projektu realizowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach programu POWER pn.: „Akademia Badań Klinicznych”. Szkolenia prowadzone są we współpracy z Partnerem – Stowarzyszeniem GCPpl.

15 stycznia 2021 r. o godzinie 10.00 rozpoczynamy nabór na 2. cykl szkoleń z zakresu metodologii i prowadzenia badań klinicznych pt. „Akademia Badań Klinicznych” w związku z realizacją programu POWER. Szkolenia odbędą się w terminach 13-28.03.2021.

Planowany termin szkoleń dla zespołów badawczych to 13-14.03.2021, 20-21.03.2021 (moduł podstawowy) oraz dla koordynatorów 27-28.03.2021 (moduł zaawansowany).

Szkolenie dedykowane jest dla członków zespołów badawczych  – personelu administracyjnego i zarządzającego badaniami klinicznymi, którzy są zatrudnieni w podmiotach leczniczych, świadczących szpitalne usługi medyczne oraz pracowników organów założycielskich podmiotów leczniczych.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na naszej stronie internetowej https://abm.gov.pl/ w zakładce Centrum Rozwoju Badań Klinicznych – projekt POWER - Zadanie nr 1. 

 

Opcje strony

do góry